Суббота, 17.04.2021, 06:08
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Ноябрь » 18
Свято - це день торжества, день веселощів та сміху! А яке ж саме довгоочікуване, саме казкове і красиве свято? Звичайно ж, це Новий Рік! І чекати нам його залишилося зовсім небагато!
16 листопада 2013 року, в ДДЮте пройшов захід «Скринька Новорічних ідей». Цей захід проводився на конкурсній основі. Метою було показати якісь нові ігри та конкурси з глядацьким залом, щось нове взяти для себе, для своєї школи при підготовці святкування Нового 2014 Року.
Стояла якась казкова атмосфера. Учасники прийняли участь у багатьох захоплюючих  іграх.  Було музикально та акторські красиво, весело та цікаво.
За підсумками цього заходу наша команда зайняла гідне 3 місце. З чим і вітаємо!
Педагог – організатор ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 Фрунзе А.М.
Просмотров: 307 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

Традиційно вже третій рік поспіль у нашій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 42, 14 листопада 2013 року пройшов спортивно-масовий захід
«Олімпійське лелеченя».
Метою і завданням цього заходу є: пропаганда здорового способу життя, збагачення  учнів знаннями стосовно історії Олімпійських ігор та виховання почуття патріотизму, гордості за Україну.
Участь в цих змаганнях  приймали діти 5-го класу «Аистята» та 6-го класу «Дружные ребята». Боротьба була до останнього цікавою і нелегкою. Але за підсумками всіх конкурсів перемогла команда 6класу.З чим ми їхі вітаємо!
Ну а попереду нас чекають змагання районного рівня, до яких ми в ... Читать дальше »
Просмотров: 271 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

Одинадцятого листопада 2013 року у ГЗОШ № 42 пройшов захід, присвячений тижню фінансової грамотності молоді серед учнів 10 класу під назвою «Нашій родині треба купити будинок». Під час уроку-гри діти були поділені на три команди для обговорення даної теми.
Представники від кожної групи виконували різні види завдань: загадки, давали визначення понять, розв’язували кросворди, проявили винахідливість та кмітливість у розв’язанні ребусів і пошуках 10 відмінностей між будинками. Працьовитість та заповзятість учасників була неймовірною. Діти проявили свою зібраність та спроможність працювати у групах.
Вчитель географії ГЗОШ № 42  Баранська Т.М.
Просмотров: 264 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

В этом году честь нашей школы на краеведческой олимпиаде от ЦТК отстаивали ученики 10 класса. В состав команды «Лучики» вошли Голоперова Татьяна, Кошель Ирина, Кулыга Вадим, Чернецкая Алина, Черевко Ярослав и Шатохина Карина.
Ребята приняли участие в 4 различных конкурсах, среди которых были «Написание на контурной карте административных единиц Украины», «Знавці української мови», «7 чудес Украины» и «Национальные символы Украины».
Наши «Лучики» с хорошим настроением и улыбками достойно справились с заданиями. Молодцы, так держать!!!
Учитель географии ГОШ № 42 Баранская Т.Н.
Просмотров: 269 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

 «Більше працював, ніж жив»
(М.Чернявський).
У Горлівській ЗОШ I –III ступенів № 42 пройшов урок – конференція, присвячений письменнику, вченому, публіцисту, громадському діячу Борису Грінченко. Унікальним твором цієї людини є перше видання «Словника української мови», яке вийшло в 4-х томах у Києві  у 1907-1909 роках. У ньому понад 68 тисяч слів з перекладом або тлумаченням їх російською мовою. Це гідна праця лексикографа, яка стоїть поряд із словником В.Даля в російській мові…
 Життя і діяльність Б.Грінченка для багатьох поколінь служить дієвим прикладом подвижництва на теренах розвою української культури і національної ідеї. Мабуть, найвлучніше сказав про нього інший український письменник Микола Чернявський: «Більше працював, ніж жив». І хоч за зрозумілим змістом цього визначення криється суттєва неточність, важл ... Читать дальше »
Просмотров: 764 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

Сьогодні завершився останній день тижня української мови у ГЗОШ№42.
Вчителі  Ожуховська Н.М. та Андреєва О.В. з метою зацікавити своїм предметом, залучити учнів використовувати  набуті  знання з української  мови  у  нестандартних умовах, проявити свою фантазію і творчість, провели ряд шкільних заходів.
Так, учні 6 класу змагалися на Мовному турнірі,виконували  різноманітні завдання, грали в ігри, складали вірші,писали твори – мініатюри. Найбільшу кількість балів  отримала команда «Дружні діти», яку очолила капітан Носік Кристина. Лише кілька балів відділяли від перемоги команду «Українці» з капітаном Британовим  Артемом.
А учні 5 класу на тематичному уроці «Рід, родина, рідне» висловили багато теплих слів в адресу своїх  близьких,читали присвячені їм вірші, і свої, і українських поет ... Читать дальше »
Просмотров: 268 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

В октябре проходили городские соревнования по легкоатлетическому кроссу среди учащихся общеобразовательных школ. Юноши соревновались на дистанции 1000 м, а девушки – на дистанции 500 м. Трасса была проложена в лесу, рядом со стадионом «Рассвет». Наиболее удачно выступили наши девушки, занявшие в итоге третье командное место среди школ города. Вот их имена: Волобуева Александра, Анастасия Гладкая (11 класс), Дарья Бугаевская (10 класс), Елена Петрович (9 класс), Алена Зубова (8-Б класс). А Алена Дейнеко (8-А класс) показала абсолютно лучший результат среди всех участниц, завоевав первое место в личном зачете. Молодцы, девчонки! Так держать!
В.Н.Низкодубов, учитель физкультуры ГОШ № 42
Просмотров: 279 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

11 листопада 2013 року учитель географії ГЗОШ № 42 Баранська Тетяна Миколаївна в рамках тижня фінансової грамотності провела заняття спецкурсу з бізнесу за темою « Захист проектів « Створення і представлення власної грошової одиниці». Вчитель розповіла про те, що після отримання у 1991 р. незалежності перед Україною постало завдання створення власної грошової системи. Необхідність цього була викликана не тільки появою незалежної держави, а й тим, що в умовах прозорості кордонів і майже безконтрольного переміщення товарів і грошей між Україною та її найближчими сусідами всі негаразди у системі грошового обігу сусідів швидко поширювались і на нашу країну.
Грошова система нашої країни була представлена тільки паперовими грошима. Малюнки на українських грошах і їх загальний дизайн було виконано відомим українським маляром - графіком Г. Нарбут ... Читать дальше »
Просмотров: 261 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

Мыльные пузыри – любимая забава для детей и даже для взрослых. Они парят в воздухе, переливаясь всеми радужными красками, и всегда вызывают улыбку.
Маленькую баночку с мыльными пузырями, сейчас легко купить в магазине. Однако она быстро заканчивается, а ещё зачастую в них бывает не слишком хороший состав, и ожидаемый фейерверк мыльных пузырей, ограничивается лишь десятком мыльных пузырьков.
Многие из нас ещё в детстве пытались надуть большие мыльные пузыри, бесконечно экспериментируя с шампунями, порошками и мылом. Однако и в таком, казалось простом, мыльном деле, есть немало хитростей.
12 ноября 2013 г. к нам в гости приехали ребята из Донецка с Шоу мыльных пузырей. Это шоу без преувеличения лучшее из всех созданных шоу. Успех шоу мыльных пузырей кроется в любви всех детей к мыльным бульбашкам. А теперь представьте, что пузыри получ ... Читать дальше »
Просмотров: 279 | Добавил: ollegg | Дата: 18.11.2013 | Комментарии (0)

Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0