Среда, 03.03.2021, 00:20
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Февраль » 19 » АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ
22:50
АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ
 «Афганістан болить в моїй душі» - тема виховної години в 9-Б класі ГЗОШ І-ІІІ ст. №42. Найважливішими задачами цієї години було ознайомлення учнів з передумовами афганської війни, донесення  до їх сердець основної  думки: війна - це безумство, це невиправдана жорстокість, виховання в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати.

15 лютого відзначають скорботний День пам'яті воїнів-афганців.
Що ми знаємо про афганську війну? Скільки їх - юнаків - голубооких, русявих, чорнявих, одружених і тих, до яких не прийшло ще кохання, загинуло на тій землі. А для кількох сот юнаків війна ще й досі не закінчилася. Ті, хто сьогодні серед нас, пройшли сувору школу Афганістану. Можна розказати про ту страшну неоголошену війну, що розтяглася на довгих 10 років, мовою цифр. Будь-яка війна у цифрах – це моторошно й страшно.
24 роки тому, 15 лютого 1989 року, ступаючи із сином по мосту через Амудар’ю, генерал Громов символізував цим переходом закінчення для радянських військових афганської війни. Для кожного з більш ніж 600 тисяч тих, хто служив в Афгані, вона була і залишається своєю. Для тих, хто не повернувся : 9511 убитих у боях, 2386 померлих від ран, 817 - від хвороб, 1793 – чиї життя забрали аварії і катастрофи. І для живих. Ми повинні розуміти трагізм участі в афганській війні тоді ще радянських людей, бо через Афганістан пройшло їх з України більше 160 тисяч. У цій війні загинуло більше 15 тисяч наших солдатів, 35 тисяч було поранено, тисячі потрапили в полон.
До 25 річчя закінчення війни в Афганістані учні 9 - Б класу отримали важливе завдання - здійснити пошукову роботу по встановленню біографій воїнів – афганців – земляків, які не повернулися додому з тієї війни.
Ми повинні пам'ятати тих, хто її пережив, тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав. Ми будемо їх пам’ятати! Вічна їм пам’ять!

Педагог – організатор ГЗОШ № 42 Фрунзе А.М.

Просмотров: 399 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0