Вторник, 02.03.2021, 22:37
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Октябрь » 27 » Донецький інститут Залізничного транспорту
21:07
Донецький інститут Залізничного транспорту
24 жовтня 2013 року наших випускників запросили на зустріч  у « Донецький інститут Залізничного транспортуУкраїнської ДЕРЖАВНОЇ академії Залізничного транспорту ». Директор інституту Володимир Йосипович Поддубняк розповів про стійкість і ефективність функціонування залізниць України , що неможливо без досягнень науково-технічного прогресу, засобів електроніки, автоматики, мікропроцесорної техніки. Але в основі всього цього був, є і завжди буде висококваліфікований фахівець. Він не тільки забезпечить безперебійну роботу техніки , а й створить такий мікроклімат у трудовому колективі, який забезпечить вирішення найскладніших завдань.
Підготовка фахівців такого рівня успішно здійснюється Донецьким інститутом залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту. Інститут готує фахівців 7 спеціальностей: «Організація перевезень та управління на транспорті(залізничний транспорт)» , «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту», «Автоматика та автоматизація на транспорті », « Залізничні споруди та колійне господарство», «Економіка підприємства», «Облік і аудит», «Менеджмент організацій».
Також  нам показали відеоролик про створення інституту  і про те, як живуть і навчаються студенти. Провели невелику вікторин, в якій брали участь школярі. Всім було дуже цікаво, і ми щиро вдячні за запрошення. Ну, а чи буде хто навчатись в « Донецькому  інституті  Залізничного транспортуУкраїнської ДЕРЖАВНОЇ академії Залізничного транспорту » , покаже час.
Педагог – організатор ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 Фрунзе А.М.
Просмотров: 239 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0