Вторник, 02.03.2021, 23:29
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Октябрь » 31 » Конференція старшокласників « Письменники – ювіляри 2013 – 2014»
23:20
Конференція старшокласників « Письменники – ювіляри 2013 – 2014»
У них сьогодні свято. Згадали їх усі.
Давайте шанувати те, що дали вони.
Їх праці незамінні, а твори чарівні.
Велика їм шана і уклін землі!
У Горлівській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 пройшла конференція, присвячена видатним письменникам – ювілярам 2013 – 2014 років. Задачею учнів було підготувати презентації про найулюбленіших українських письменників. У цій конференції брали участь учні 10 – 11 класів. Вони дуже плідно підійшли до запропонованого виду діяльності.
Всього у конференції взяло участь 11 учнів, які розповідали про життя та творчість цих відомих та всіма улюблених діячів. Багато чого було сказано нового, а вже відоме висвітлювалось з іншого боку.
Діти почули ще раз про Володимира Сосюру, Григорія Квітку - Основ΄яненка, Марко Вовчка, Максима Рильського, Івана Нечуя – Левицького, Василя Стуса, Михайла Коцюбинського, Пантелеймона Куліша, Івана Котляревського, Тараса Шевченко, Олену Пчілку. Всі конкурсанти виступили на високому рівні. Але конкурс є конкурс, тому були і переможці. Серед учнів 10 класу І місце посіла Агаркова Юлія, ІІ місце – Кошель Ірина, ІІ місце розділили Стручков Антон та Кулига Вадим. Серед учнів 11 класу І місце розділили Ракуса Юлія та Алекперова Гюнель, ІІ місце посіла Дежурко Олеся, ІІІ місце Прядченко Ольга та Іллюшина Аліна. Лауреатами стали Шатохіна Карина та Голопьорова Тетяна ( 10 клас). Бажаємо учням натхнення у подальшому розвитку своїх здібностей.!
Вчитель української мови та літератури
ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 Ожуховська Н.М.
Просмотров: 378 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0