Пятница, 05.03.2021, 00:57
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Ноябрь » 18 » Мій перший бізнес – план.
20:44
Мій перший бізнес – план.
11 листопада 2013 року учитель географії ГЗОШ № 42 Баранська Тетяна Миколаївна в рамках тижня фінансової грамотності провела заняття спецкурсу з бізнесу за темою « Захист проектів « Створення і представлення власної грошової одиниці». Вчитель розповіла про те, що після отримання у 1991 р. незалежності перед Україною постало завдання створення власної грошової системи. Необхідність цього була викликана не тільки появою незалежної держави, а й тим, що в умовах прозорості кордонів і майже безконтрольного переміщення товарів і грошей між Україною та її найближчими сусідами всі негаразди у системі грошового обігу сусідів швидко поширювались і на нашу країну.
Грошова система нашої країни була представлена тільки паперовими грошима. Малюнки на українських грошах і їх загальний дизайн було виконано відомим українським маляром - графіком Г. Нарбутом.
Також вчителем була представлена презентація, в якій розповідалося про створення і представлення грошової одиниці, про етапи становлення грошової системи.
Після цієї цікавої бесіди за діло прийнялися й учні 6-го клусу, які підготували гарні малюнки на дану тему, вірші та загадки. Кожен з них намагався довести, що його грошова одиниця найкраща та найспроможніша. А, гадаю, дехто навіть замислився поступати після закінчення школи в економічні ВУЗи. Будемо сподіватися, що вони зроблять цікаві пропозиції на цьому шляху.
Педагог – організатор ГЗОШ № 42 Фрунзе А.М.
Просмотров: 255 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0