Среда, 25.11.2020, 03:01
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2016 » Февраль » 20 » «НУ ЩО Б, ЗДАВАЛОСЯ, СЛОВА!» (Мовознавчий турнір для 5-6-х класів)
19:06
«НУ ЩО Б, ЗДАВАЛОСЯ, СЛОВА!» (Мовознавчий турнір для 5-6-х класів)

Найважливіше завдання цивілізації — навчити дитину мислити.
Т. Едісон
Мова – духовне багатство народу.
 В. Сухомлинський
21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. З метою поглиблення й розширення знань учнів про мову та мовлення; розвитку творчих й комунікативних здібностей школярів, їхніх пошукових вмінь та навичок; виховання любові до рідного слова, допитливості, бажання здобувати знання між командами 5 і 6 класів пройшов мовознавчий турнір (вчитель української мови та літератури Кашлакова Наталія Вікторівна).
Перший конкурс «Швидкісний експрес», де командам було запропоновано по 16 запитань. Далі на них чекала «Битва синонімічних рядів». У третьому конкурсі «Така цікава буква а» учням було потрібно пригадати й записати якомога більше слів (іменників  початкової форми), до складу яких вхо¬дять по дві букви а. У четвертому конкурсі по опису вони відгадували предмет зі скриньки. У наступному випробуванні діти перекладали словосполучення українською мовою. Подальше розвязували лінгвістичну задачу (знання слів – омонімів). У конкурсі «Відгадай прислів'я» вони  записували слова за алфавітом, а потім з  останніх букв слів складали прислів'я. У восьмому конкурсі «Майстри слова» команди  писали міні-усмішку «Я поса-див...», яка складалася тільки з дієслів. Закінчився турнір власними казками на мово¬знавчу тему.
Поки журі підводило підсумки змагання найерудованіших, найкмітливіших та найсильніших знавців української мови, для учнів заспівав пісню учень 6 класу Медвєдєв Євген.
Лопатинська Олена Валеріївна,
заступник директора з НВР
ГЗОШ I – III ступенів № 42

 

Просмотров: 291 | Добавил: avlasenko_00 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0