Понедельник, 08.03.2021, 02:22
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2014 » Февраль » 11 » ПАРТНЕРСТВО В ДІЇ
13:03
ПАРТНЕРСТВО В ДІЇ
Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулась до знань,
потурбуйтесь про головні, найважливіші
 джерела духовної культури – бібліотеки.
В. Сухомлинський
     6 лютого 2014 року на базі ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 відбувся міський семінар бібліотекарів шкіл за темою « Виховуємо творчого читача: грані співпраці шкільних та дитячих бібліотек».
    Завдання шкільної бібліотеки – не тільки разом з учителем допомогти учневі засвоїти шкільну програму, але й розширити її, закласти в кожній дитині основи незалежного користувача бібліотеки, який упевнено працює різноманітними джерелами інформації ( насамперед з книгою), виховати людину, яка цінує не тільки свої думки і погляди, але й інформацію.
    Але шкільні бібліотеки потерпають від нестачі ресурсного забезпечення. Тому в таких умовах ефективним може бути налагоджений звязок між освітніми та міськими бібліотеками. Питанням про налагодження партнерських відносин та про співпрацю бібліотек була присвячена робота семінару.
    Методист ММЦ Кружиліна Валентина Георгіївна, відкриваючи семінар, поділилась своїми поглядами на цю проблему,а також внесла свої пропозиції.
Директор ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 Хмельова Тетяна Іванівна презентувала учасникам семінару відео екскурсію про роботу школи, а також розповіла про роботу шкільної бібліотеки.
    Бібліотекар ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42 Дуднік Ольга Василівна в своїй доповіді розповіла про те, як вона працює над цією проблемою, а також представила досвід своєї роботи по вихованню творчого читача. Підтвердженням її слів стали виступи з проектами учнів школи. Так учениця 11 класу Алекперова Гюнель представила проект « Математика в літературі», а талановита шкільна поетеса Чернецька Аліна ( учениця 10 класу) продекламувала свої вірші і представили проект « Моє поетичне натхнення». Завітав у гості і подарував свої дві пісні випускник школи  2009 року Рибін Микита. Його пісні « Не унывай, не все так плохо…» и « Иди вперед» дуже сподобались учасникам семінару.
    Бібліотекарі шкіл № 7, 15, 84 Буханцева Тетяна, Завражна Олена та Мартушевська Любов на прикладі співпраці з міськими бібліотеками – філіалами № 2, № 3 показали свою роботу щодо даного питання. Цікаві заходи, в яких брали участь бібліотекарі та учні зацікавили учасників семінару. Поділились своїми цікавинками і бібліотекарі шкіл № 40, 53, 30 та школи – інтернату № 4.
Заступник директора з НВР
ГЗОШ І – ІІІ ступенів № 42
Рибіна Марина Василівна
Просмотров: 252 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0