Вторник, 02.03.2021, 23:04
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Декабрь » 10 » ПРЕЗЕНТУЮ ТЕБЕ, УКРАЇНО!
19:18
ПРЕЗЕНТУЮ ТЕБЕ, УКРАЇНО!
   Популяризація національних цінностей, виховання патріотизму у молоді, надання можливості для творчої реалізації учасників, зміна молодіжної свідомості на прогресивні та сучасні підходи в питаннях держави, ролі молоді в ній, впливу суспільства на процеси, які відбуваються країні, поштовх поглянути по новому на історію, культуру та самого себе зі сторони – все це зможе дати молодим людям участь у проекті «Презентую тебе, Україно!»
   Ученицям 10 класу ГЗОШ І-ІІІ ст.№42 Агарковій Юлії, Чернецькій Аліні  не байдуже, як буде розвиватись їх патріотичне, духовне, культурне, моральне виховання. Вони з тих, хто займає активну позицію в суспільстві та воліють змінити країну на краще, а в дечому її просто удосконалити. Вони стали  учасниками Всеукраїнського конкурсу «Презентую тебе, Україно!». Основною метою проведення Конкурсу є патріотичне виховання молоді, надання можливості молоді, студентам вищих навчальних для інтелектуального самовдосконалення, виявлення своїх інтересів і творчого потенціалу, розвиток творчих здібностей молоді, підтримка талановитої молоді, відзначення найбільш талановитої студентської та учнівської молоді, яка зможе найбільш цікаво висловити свої думки про Україну у будь-якому творчому форматі (вірш, творча робота, фотографія тощо).
   Малюнок Юлії Агаркової, та фотографія Чернецької Аліни вразили журі конкурсу.
   22 листопада  на засіданні правління ГГО "Молодые Регионы" були нагороджені лауреати конкурсу "Презентую тебе, Ураїно!". Поздоровляємо Чернецьку Аліну та Агаркову Юлію, які  стали лауреатами у номінації "Лучшее художественное произведение".
  Від щирого серця ми бажаємо цим талановитим ученицям розвивати свої здібності та досягати нових висот!
Вчитель ОТМ ГЗОШ № 42 Потреба О.А.
Просмотров: 259 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0