Вторник, 02.03.2021, 22:55
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

SCHOOL DIGEST


Главная » 2013 » Февраль » 16 » ШКІЛЬНЕ ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ.
22:58
ШКІЛЬНЕ ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ.
«Олімпійське лелеченя» – це проект Національного олімпійського комітету України, який направлений на популяризацію олімпійських ідей, залучення дітей до занять фізичною культурою і спорту, виховання у юного покоління патріотизму, благородства, дружби, взаємоповаги.
Другий рік поспіль  і в нашій школі проходить це спортивне свято.  Цього разу ведучими стали учень 11 класу Шинкарьов Данило та учениця 10 класу Британова Дар'я. З промовою та поздоровленням  у ролі бога Зевса виступив учень 11 класу Моісеєнко Олександр. Незмінним лелеченятком був учень 4 класу Соколов Едуард. Право винести олімпійський прапор було надано ученицям 10 класу Прядченко Ользі, Дежурко Олесі, Волобуєвої Олександрі та голові шкільного парламенту учениці 11 класу Устимової Анастасії. Чудовий  спортивний танок підготували учасники танцювального гуртка ДК « Ветеран» під керівництвом Соболєвої І.
Боротьба була запеклою та цікавою. Але як і у всіх конкурсах був свій переможець – команда учнів 6 класу. Стань свідком захоплюючого спортивного свята і ти!
Твори! Вивчай! Перемагай!
Просмотров: 310 | Добавил: ollegg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0